Set hamburgrů 100% Chef Écoiffier na podnosu od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier hamburgery s táckem 100% Chef je krásná hračka vhodná pro děti od 18 měsíců. Součástí balení jsou 2 kusy plastových hamburgerů, 2 balení hranolků a 2 nápoje se brčky, dále 1 kečup a podnos. Celé menu s hamburgry je laděno v červené barvě, působí velmi realisticky. Takové sadě neodolá žádné děťátko, které má rádo hamburgery a chce se o své milované postarat tak, že jim navaří a připraví jídlo. Dětské hamburgry na podnose jsou vyrobeny z pevných a odolných materiálů, ze zdravotně nezávadných barev pro maximální bezpečnost během her dětí.

Dětské hamburgry na tácku jsou sice velmi zábavná hračka, která upoutá každé děťátko, ale mají i jiný, možná důležitější význam. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Rostou nejen fyzicky, ale i mentálně. Dále se prostřednictvím dětského menu rozvíjí i jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální dárek pro všechny děti, které rády vymýšlejí a vytvářejí nové věci, chtějí se postarat o svou rodinu.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu20*20*7 cm
Hmotnost0,26 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.