Dřevěné puzzle Lví Král Educa 2x25 dílů

Popis produktu

Dětské dřevěné puzzle znázorňují motiv pohádky Lví král, která je u dětí velmi oblíbená. Dřevěné puzzle po sestavení tvoří dva obrázky, s různým motivem. Rozměr jednoho složeného obrázku z dětského puzzle je 26*18 cm. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci

Balení puzzle obsahuje 50 dílků - po 25 pro oba obrázky. Puzzle jsou vhodné pro děti od 3 let. Tyto puzzle jsou polepené hezkými veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů, čímž umožňují snadnější manipulaci. Dřevěné puzzle pro děti se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce španělské firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodSpain
Rozměry produktu26*18 cm
Rozměry balení25*16,5*6,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků2x25
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...