Dřevěné odrážedlo My First Pink Little Bikloon Janod růžové od 24 měsíců

Popis produktu

Dřevěné odrážedlo Little Bikloon je krásná hračka ze dřeva vhodná pro děti od 2 do 4 let. Výška rukojeti je 51 cm, výška sedáku lze pohodlně nastavit na 32-35 cm a jeho celková délka je 70 cm. Nafukovací kola zajistí hladkou a pohodlnou jízdu, protože se přizpůsobí různým povrchům. Dřevěné odrážedlo pro děti má pěkné růžové barevné provedení v retro stylu s tečkami a potěší zejména všechny holčičky. Masivní dřevěná konstrukce z kvalitního dřeva zajistí ochranu, ale i radost a veselost pro každé dívka při jízdě na balančním odrážedle Janod. Je to nadčasová dřevěná hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných barev a laků.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo, protože ve velké míře přispívají k optimálnímu vývoji dítěte. Dítě jízdou na odrážedle ze dřeva rozvíjí jemnou dětskou motoriku, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje i hmatová citlivost. Díky dřevěnému odrážedlu se posiluje svalstvo na nohou a dítě se učí jak udržet rovnováhu těla, čímž si v budoucnu usnadní jízdu na opravdovém kole. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštiepilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Společnost Janod produkuje kvalitní dřevěné hračky s francouzským designem, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

 • dřevěné balanční odráželo z jemného materiálu
 • dřevo pochází ze zodpovědně obhospodařovaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
 • na povrchu hračky jsou použity zdravotně nezávadné barvy a laky
 • vhodný pro děti od 2 do 4 let
 • výška rukojeti 51 cm; výška sedáku lze nastavit na 32-35 cm; celková délka 70 cm
 • nafukovací kola pro hladkou a pohodlnou jízdu
 • v retro stylu a pěkném barevném provedení
 • rozvíjí dětskou motoriku, posiluje svalstvo na nohou
 • dítě se učí udržovat rovnováhu
 • v praktickém balení
 • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
 • úžasný francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu70*35*51 cm
Celková výška51 cm
Výška sedací plochy32 - 35 cm
Celková délka70 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...