Společenská hra domino Janod s exotickými zvířátky 28 dílů od 3 let

Popis produktu

Dětské domino od Janod je pěkná a naučná hračka vhodná pro děti od 3 do 7 let, ideální pro 2 a více hráčů. Kartonové domino má motiv zvířátek, je oboustranné a je skvělým dárkem pro vaše ratolesti. Domino kostky jsou z jedné strany očíslovány az opačné strany je na nich obrázek exotického zvířátka. Cílem hry je přikládat domino kostky k sobě tak, aby se dotýkaly stejným vzorem - číslem nebo obrázkem. Vyhrává hráč, kterému se jako prvnímu podaří umístit všechny své domino kostky. Domino rozvíjí u dětí postřeh, paměť a motoriku. Dětské domino je nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Všechny hračky Janod mají vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem dětí během dlouhých letních nebo zimních večerů a zaručí, že se nikdy nebudou nudit a jen tak ztrácet čas.

Janod je renomovaný francouzský výrobce, jehož historie sahá do roku 1970. Zabývá se výrobou prvotřídních hraček a doplňků pro děti, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou francouzského výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • domino s motivem exotických zvířátek
  • pro 2 a více hráčů
  • 28 kusů
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodné pro děti od 3 do 7 let
  • ideální na rozvoj jemné dětské motoriky, logického myšlení a analytických schopností
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • v praktickém balení
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • kvalitní francouzský výrobek
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...