Boby Snow Carver BIG s carvingovým profilem a brzdou černé od 5 let

Popis produktu

BIG dětské boby Snow Carver jsou úžasná robustní zimní hračka vhodná pro děti od 5 let. Boby mají černou barvu, která se ve sněhu určitě neztratí. Optimální carvingový profil zaručuje snadné klouzání a rychlou jízdu po zasněžených kopcích. Dětské boby jsou řízeny přesouváním váhy, po bocích mají 2 úchyty, kterými se dá brzdit. Pokud použijete jen jednu brzdu, můžete měnit i směr jízdy. Na jednodušší vytažení do kopce poslouží lano v přední části. Boby pro děti je vysoce kvalitní, mrazuvzdorné, odolávají teplotám do -20°C. Robustní konstrukce umožňuje nosnost až do 60 kg, díky syntetickým materiálem jsou boby maximálně odolné. Rozměry dětské hračky na zimu jsou 99*53*19 cm.

Dětské boby jsou skvělá hračka na zimu, při které se děti ve sněhu zabaví dlouhé hodiny. Ale takové outdoorové hračky mají i mnoho dalších významů. Prostřednictvím dětských boby se rozvíjejí pohybové dovednosti dětí, posiluje se svalstvo na nohou i rukou. Rychlou jízdou po kopcích se posiluje i odvaha dětí, při společných zimních radovánkách si děti budují přátelství a kamarádství, na které mohou vzpomínat po dlouhá léta. Dále se rozvíjí i jemná a hrubá motorika dětiček. Dětská zimní hračka je ideální dárek pro všechny děti, které mají rády sníh, zimu, zimní sporty a pobyt na čerstvém vzduchu.

BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují a chválí ji hlavně kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Na dětskou hračku je poskytnuta záruka 3 roky a plast obsahuje speciální UV filtr, který zajistí, že hračka je krásná a zářivá přesně jako v první den. Německý výrobce je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, abyste během hry nikdy nemuseli bát o své ratolesti.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 5 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu99*53*19 cm
Rozměry balení99*54*30
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,1 kg
Nosnost60 kg
Poznámka-20°C
Barvačerná
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...