Smoby autíčko Vroom Planet je pěkná elektronická hračka pro chlapce se světelnými a zvukovými efekty. Autíčko má klasický design, má světelnou a zvukovou sirénu v horní části. Na výběr jsou 3 druhy v různých barvách: požární auto, sanitka a policejní auto. Všechny dopravní prostředky mají výšku 7 cm, jsou v zářivých barvách. Je to krásná hračka pro malé milovníky autíček, vhodná od 12 měsíců. Snadno se s nimi manipuluje, děti je velmi snadno uchopí. Usměvavé tváře na autech pro chlapce působí na nejmenší děti pozitivním dojmem. Manipulací s autíčky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické a prostorové myšlení. Rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Zvukové a světelné efekty přispívají k rozvoji inteligence nejmenších dětí. Vyberte si ze 3 autíček - sanitku, hasičské nebo policejní autíčko a svůj výběr napište do objednávky. Uvedená cena platí pro 1 kus.
Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

| Věk | Od 12 měsíců |
| Původ | Francie |
| Rozměry produktu | 7 cm |
| Rozměry balení | 12*6*15 cm |
| Na baterii | Ano |
| Elektronické | Ano |
| Zvukové | Ano |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Hmotnost | 0,08 kg |
| Barva | pestrobarevná |
| Set produktů | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...