Autíčko na tahání BIG s vkládacími kostkami červené od 12 měsíců

Popis produktu

Autíčko na tahání BIG je úžasná rozvojová hračka, která učí děti rozpoznávat tvary a barvy. Červené autíčko BIG má otvory pro vkládání barevných kostek, podporuje dětskou koordinaci a motoriku. Malé červené autíčko s propracovanými detaily je vyhotoveno podle modelu populárního odrážedla BIG. Autíčko je vhodné pro děti od jednoho roku a zahrají se s ním holčičky i kluci. Díky odolnému a stabilnímu plastu vydrží autíčko i nešetrné dětské zacházení. K autíčku jsou přibaleny čtyři hrací kostky v různých barvách - modré, bílé, červené a žluté. Odnímatelný volant ukrývá výřez pro kulatou kostku.

Když děťátko všechny kostky správně uloží, kapota autíčka se dá otevřít a dítě může kostky opět vybrat a trénovat si koordinaci a motoriku při dalším vkládání. Nakolik si značka BIG dává záležet na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou zdravotně nezávadné a recyklovatelné, takže nezatěžují životní prostředí. Aplikované výrobní technologie garantují bezpečnost výrobku vůči dětem. Dětské autíčko s kostkami na vkládání BIG má všechny hrany oblé, čímž se minimalizuje riziko zranění. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Červené autíčko na tažení je testováno německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost - přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí - to je značka BIG.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu25*20*17 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,7 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné