Značka se jménem a řidičský průkaz BIG k odrážedlům New&Classic&Next&Neo od 12 měsíců

Popis produktu

Dokonalou součástí každého dětského odrážedla BIG bude vlastní značka se jménem dítěte. Děti si mohou prostřednictvím soupravy abecedy vytvořit svou vlastní originální a pestrobarevnou SPZ. Chlapci i děvčata od 12 měsíců se tak mohou pyšnit vlastní značkou na svém vlastním autíčku. Dětská značka na autíčko je vhodná na všechny odrážedla BIG Classic a New. Připevní se do tažného ouška v přední části odrážedla. Tabulka se jménem má rozměry 13 * 7 cm a je bílá. Součástí sady nálepek jsou i barevné nálepky na pozadí značky, takže děti si mohou vytvořit pestrobarevné značky.

Značka je chráněna UV stabilizátory, takže bude dlouhá léta zářivá spolu s dětským odrážedlem. Výrobce BIG poskytuje na své výrobky nadstandardní záruku až 3 roky, proto tato hračka vašim dětem vydrží opravdu dlouhou dobu. Aby byla jízda na odrážedle ještě zábavnější a ještě realističtější, součástí balení je spolu se značkou i dětský řidičský průkaz. V něm můžete dětem vypsat jméno, typ vozidla, jeho barvu, hmotnost a mnoho dalších informací. Když mají děti při hrách takové realistické doplňky, pomáhá jim to poznávat svět a přiblížit se světu dospělých. Rozvíjí se dětská fantazie, při vytváření vlastních značek se rozvíjí i kreativita.

Podobně jako dětské odrážedla i značka na odrážedlo je testováno německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. BIG využívá při výrobě zdraví neškodné a kvalitní materiály. Německý výrobce je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, abyste se během hry nikdy nemuseli bát o své nejmenší děti.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu13*2*7 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,1 kg
Barvačervená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné