Žirafa Activity Kiddieland s míčky, se zvukem a světlem od 12 měsíců

Popis produktu

Kiddieland žirafa s míčky Activity hraje různé pěkné písničky a tóny, které děti od 18 měsíců mají velmi rádi. Malé barevné míčky se kutálejí dolů po dráze a přitom vrážejí do klávesnic a hvězdičky krásně světélkují. Míčky nakonec z nožiček žirafy vypadnou a dítě je může opět vhodit do bočních košů nebo nechá míček spolknout žirafě. Světélkující tykadla a pěkné melodie potěší při úspěšném zvládnutí úkolu. Je to velmi kvalitní pevná dětská hračka vhodná pro děti od 18 měsíců.

S touto didaktickou a elektronickou hračkou se vyhrají i další sourozenci a kamarádi dlouhá léta, a vždy funguje jako nová. Má zvukové a mechanické funkce, které děti, když objevují svět, mají velmi v oblibě. Zbožňují mačkat různá tlačítka a figurky, vytáčet páčky a kroužky doprava doleva nahoru dolů, kroutit, posouvat, otevírat a přitom sledovat reakci na svůj pohyb - když hračka jednou houkne, zahraje melodii, zabliká, pohne se jiná část hračky, rozsvítí se světýlka, ukážou se jiné obrázky.

Tato hračka jistě potěší každé dítě, i více dětí a hrou se zároveň rozvíjí jemná motorika, logické myšlení, paměť, pohybová zručnost a souvislosti mezi zvuky tvary a barvami. Funguje na baterie 2xAA, které jsou součástí dětské hračky. Hračka je vyrobena z kvalitního plastového materiálu, který má oblé jemné hrany a proto je pro dítě bezpečný a zároveň jemný na dotek. Je to úžasná interaktivní hračka pro každé dítě, se kterou se dokáže hrát dlouhé hodiny. Má pěkné barevné provedení žluté a fialové barevné kombinace. Žirafa Activity s míčky je hračka se zvukem a světlem s rozměry 28*11*40 cm.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
Rozměry produktu28*11*40 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...