Jídelní židle pro 42 cm panenku Hello Kitty Smoby #VALUE! od 18 měsíců

Popis produktu

Vysoká židle Hello Kitty na krmení panenky je pěkný doplněk na hru s panenkou pro děti od 18 měsíců. Jídelní židle je vysoká 69 cm, je vhodná pro panenky s velikostí 42 cm. Je provedena v barevné kombinaci světle růžové barvy, s pěknou bílou, doplněna obrázky kočičky Hello Kitty, která je u dětí velmi oblíbenou. Na textilní opěrce je pěkná růžová textura s bílými puntíky. K jídelní židli jsou dodávány i doplňky, a to talířek se lžičkou na krmení ve tvaru srdíčka. Vysoká opěrka židle zajišťuje, že panenka nespadne. Opěrka pro panenku je vyrobena z příjemné tkaniny s pěkným motivem. Svým provedením připomíná realistickou židli na krmení.

Židle Smoby Hello Kitty na krmení panenky je vyrobena z pevného a kvalitního plastu, s jemnými oblými tvary. Židle má vysokou opěrku. Pod sedadlem je úložný prostor na nádobí nebo šatičky pro panenku. Francouzský renomovaný výrobce dětských hraček Smoby má dlouholetou tradici ve výrobě dětských hraček. Je lídrem na trhu, a hračky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného a kvalitního plastového materiálu, který prošel evropskými testy kvality.

Je to krásná a jedinečná hračka svého druhu, která zaručí vaší malé princezny dlouhé hodiny strávené hrou se svou oblíbenou panenkou. Hra s panenkou rozvíjí dětskou fantazii. Děti rádi předstírají že jejich panenka je opravdová. Krmí ji, koupi, uspávají. Na vlastní panence se učí jak ji oblékat a svlékat, což pak praktikují i ​​sami na sobě. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Rozměry jídelní židle pro panenku jsou 33*69*46 cm.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu69 cm vyska
Celková výška69 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.