Žehlička Tefal Avantis 120 Smoby elektronická béžová

Popis produktu

Smoby dětská elektronická žehlička Tefal Avantis 120 je ideální hračkou pro dětičky, které se snaží doma pomáhat při domácích pracích. Díky elektronické žehličce Tefal se zvukem a světlem bude pro vaše děti žehlení mnohem zábavnější a příjemnější. Je vhodná pro děti od 3 let, pro které je žehlení zábavou a potěšením zároveň. Rozměry elektronické žehličky se zvukem a světýlkem jsou 18*8*9 cm. Je vyrobena z odolného a kvalitního materiálu, který je sametový a příjemný na dotek. Béžovo-krémová barevná kombinace dodává žehličce se zvukem moderní a hravý vzhled, což ocení všechny malé hospodyňky.

Žehlička pro děti Tefal funguje na baterie 2xAA / LR6 a během žehlení vydává zvuky a svítí. Když je žehlička zapnuta a svítí červené světýlko, žehlička vydává reálné zvuky jako její věrná kopie. Reproduktor na zvuk je umístěn na spodní straně žehličky. Dětská žehlička vydává dva různé zvuky, v závislosti na tom, zda je povrch rovný nebo drsný. Je téměř k nerozeznání od skutečné žehličky, díky čemuž budou mít vaši malí pomocníci ze žehlení mnohem autentičtější a příjemnější zážitek. Elektronická žehlička se automaticky po několika sekundách vypne. Obsahuje i knoflík, který symbolizuje napařování žehličky a nastavení tří různých druhů teploty. Knoflíky mají krásnou oranžovou barvu.

Francouzský výrobce hraček pro děti Smoby je renomovaná společnost s dlouholetou tradicí výroby hraček nejvyšší kvality pro vaše malé ratolesti. Výrobek splňuje všechny kvalitativní a bezpečnostní evropské normy. Dětská elektronická žehlička Tefal Avantis 120 vypadá jako skutečná žehlička Tefal. Má velmi moderní a svěží design. Elektronická žehlička Tefal Avantis 120 se zvukem a světýlkem je vhodná pro všechny děti od 3 let, které se chtějí zapojit do domácích prací a pomáhat mamince při žehlení. Společným žehlením u dětí již od malička vytváříte návyky na pořádek.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu10*10*20 cm
Rozměry balení10*10*20 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,24 kg
Barvabéžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné