Zeleninová zahrada Jardin&Saisons Écoiffier s bábovičkami a nářadím od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier zeleninová zahrada Jardin&Saisons je krásná a zábavná hračka vhodná pro děti od 18 měsíců. Dětská plastová zahrádka je zajímavá hračka, která v sobě obsahuje jednu velkou plochu na sázení zeleniny, formičky různých druhů zeleniny, konvičku, hrábě, motyku, lopatku a kartičky s obrázky zeleniny. Do formiček se dá dát písek a dají se z nich vytvořit různé pískové obrazce a umělecká díla. Má rozměry 40*30*33 cm a lze ji využít při letních hrách venku, ale i během zimních či deštivých večerů doma, děti se s ní určitě zabaví tak či tak. Všechny hračky v zahradnické soupravě jsou vyrobeny z plastu, jsou lehké, ale odolné, ze zdravotně nezávadných barev, takže vydrží dlouhá léta. Dětská zahrada s nářadím je nadčasová hračka, bude se líbit více generacím.

Sada zahradnického nářadí a zeleniny je velmi dobrým prostředkem k tomu, aby děti trávily více času venku, na čerstvém vzduchu. Kromě toho, že je to zábavný způsob jak si krátit čas, přispívají i k mentálnímu rozvoji dětí. Manipulací s hračkami se rozvíjí jemná i hrubá motorika a pohybové dovednosti dětí. Děti se při hře na zahradníky přibližují světu dospělých, nabírají jistý pocit zodpovědnosti za svou práci. je to výborný dárek pro kluky i holky, kteří rádi vymýšlejí všelijaké příběhy a hrají se venku.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropské normy, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu40*30*33 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvazelená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...