Vodní pumpa AquaPlay náhradní díl k vodním drahám 1 kus

Popis produktu

Vodní pumpa AquaPlay představuje skvělý doplněk ke všem vodním drahám značky AquaPlay. Pumpu do vodní hry lze dokoupit jako náhradní díl, aby mělo každé dítě svou vlastní pumpičku na veselou hru. Vodní pumpa slouží na přesun vody ze spodní části vodní hry do přehrady, která se dá pak otevřít a vypustí náklad v podobě loďky do další části dráhy. Pumpa na vodu je vhodná pro všechny děti od 3 let, které milují hru s vodou a s vodními drahami se dokáží zabavit na dlouhou dobu.

Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, přenášejí náklad pomocí jeřábu, víří vodu pomocí vodního kola a vodní pumpou přepravují loďku z jednoho místa na druhé. Pomocí vodní pumpy se napouští vodní komora tak, jako v reálné vodní nádrži. Rozměry dětské vodní pumpy jsou 8,5*5*21 cm, takže je jako stvořená pro dětské ručky a snadno se s ní manipuluje.

AquaPlay je značka vyráběná v Německu ze zdravotně nezávadného, recyklovatelného plastu. Na výrobky je poskytována tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je o originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Již od roku 1977 děti různého věku milují zábavné hry ve vodě s vodním systémem AquaPlay. Tuto hračku oceňují i rodiče a vychovatelé, protože reprezentuje hodnotnou, vysoce kvalitní a edukační hru s vodou.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu8,5*5,*21 cm
Celková výška21 cm
Rozměry balení24*17*17 cm
Celková délka8,5 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,07 kg
Barvažlutá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.