Vodní pistole Dohány s 2 zásobníky

Popis produktu

Dohány barevná vodní pistole s 2 zásobníky je skvělá hračka na léto pro dívky a chlapce od 3 let. Vodní pistole obsahuje 2 náhradní zásobníky, díky nimž v sobě udrží více vody a děti si tak mohou déle hrát. Tato hračka o rozměrech 52*19*13 cm je velmi dobrá a oblíbená hlavně na koupalištích, ale i doma na dvoře nebo v zahradě, kde děti často při letních hrách touží po osvěžení. Určitě si ji oblíbí chlapci i dívky, malí i velcí. Vyberte si provedení pro dívku nebo chlapce a napište ho do objednávky.

Letní hry s vodními zbraněmi mají význam nejen z hlediska zábavy, kterou dětem poskytují, ale i z hlediska rozvoje motoriky, rozvoje dovedností, nakládání s předměty. Různé situace, které si děti při hře vymýšlejí podporují také rozvoj fantazie a představivosti, která je nejvíce formována hlavně v mladším dětském věku. Také při skupinových hrách se učí, jak spolupracovat, ale i soupeřit mezi sebou, jak být iniciativní, jak se prosadit v týmu.

Dohány je evropský výrobce, který se zabývá výrobou kvalitních dětských hraček a již léta je čistě rodinnou firmou, koupi hračky chápou jako jistý projev důvěry ze strany rodičů. Jako rodinná firma dbají na kvalitu a bezpečnost produktů, které se dostávají k dětem po celé Evropě. Dohány vyváží své produkty do celé Evropy, dětské hračky tohoto výrobce mají jedinečný design. Dohány je znakem kvality, dětské hračky splňují i ​​ta nejpřísnější evropská kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodMaďarsko
Rozměry produktu52x19x13 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.