Vodní hra Waterplay Hamburg BIG skládací s lodičkami modrá

Popis produktu

Hodně mokré zábavy zažijí vaše děti při skládací vodní hře Hamburg značky BIG. Skládací vodní dráha poskytne dítěti zábavu již při samotném skládání, jednotlivé díly mají patentované spoje, které zabrání průsaku vody. Soustava vodní dráhy obsahuje manuální pumpu na vodu, kterou se vytváří vodní proud, aby mohli loďky divoce brázdit vodními kanály. Vodní hra obsahuje dva typy lodí, každý dopravní prostředek má vlastního kapitána. Pro usměrnění toku vody, a tedy i směru plavidel slouží vodní brány, které jsou také součástí balení a díky nim mohou lodě kotvit i ve vodní přehradě.

Vodní hra Waterplay Hamburg značky BIG obsahuje dohromady až 27 dílů. Hračka má zářivou modrou barvu, která evokuje dětské hry ve vodě. Doplňky jakými jsou vodní brány mají žlutou barvu. Skládací vodní dráha je vhodná pro chlapce i dívky ve věku od tří let. Rozměrmi 88 x 90 x 20 cm jde o skutečně velkou hračku, se kterou se zahraje několik dětí najednou. Dětská vodní hra Hamburg BIG je chráněna ÚV stabilizátory, takže hračka lety neztratí na kráse barev, ani když na ni bude péct slunce. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů.

Značka BIG si je jistá kvalitou svých výrobků, a proto poskytuje nadstandardní záruku tři roky. Vodní hra Waterplay Hamburg BIG je testována německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost - přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní a recyklovatelné ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu88*90*20 cm
Celková výška20 cm
Rozměry balení56*52*55
Celková délka88 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,4 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...