Tříkolka Medvídek Pú Be Move Smoby zeleno-červená od 15 měsíců

Popis produktu

Smoby tříkolka pro děti Be Move Medvídek Pú je v krásných a veselých zeleno-červeno-žlutých barvách. Tříkolka pro děti je vpředu zdobena obrázkem z pohádky o hrdinovi, medvídkovi Medvídek Pú. Tříkolka pro děti Smoby je vzhledem jedinečná tříkolka s krásnou barevnou variací. Dětská tříkolka vás mile překvapí svěžími barvami, které podporují fantazii a tvořivost dítěte. Jízda na tříkolce pro děti je velmi pohodlná díky kvalitním pogumovaným kolečkům, které si hravě poradí i s menšími nerovnostmi. Konstrukce tříkolky je kovová, což zaručuje vysokou bezpečnost a v neposlední řadě i dlouhou trvanlivost, která vám poslouží během mnoha let. Tříkolka pro děti Be Move Medvídek Pú je bezpečná a stabilní.

Dítě je fixováno během jízdy pomocí bezpečnostního pásu. Díky praktické teleskopické vodicí rodičovské ručce může rodič ovládat a korigovat směj jízdy dítěte. Je plně flexibilní, vodicí madlo se dá později, když vaše dítě jezdí samostatně, pohodlně odmontovat i bez použití nářadí. Tříkolka je s volnoběhem na předním kole. Během jízdy se dají řídítka tříkolky vytočit maximálně v 30° úhlu. Praktickým doplňkem, který dítě plně využije je vyklápěcí zadní korba, kde si může převážet hračky či cokoliv jiného. Řídítka tříkolky se dají zablokovat, pokud chce rodič ovládat směr tříkolky. Pohádkový motiv na předních řídítkách tříkolky ji oživuje a pěkně doplňuje. Díky pohodlnému ergonomickému tvarovanému sedadlu se dětem sedí pohodlně a ani po delším čase nejsou unavené. Tříkolka má nosnost 30 kg.

Věková vhodnost dětské tříkolky Smoby je od 15 měsíců až do 3 let nebo do doby, kdy je vaše dítě připraveno na svůj první kolo. Pedály tříkolky jsou protiskluzové. Francouzská společnost Smoby je dlouholetým výrobcem kvalitních dětských hraček, které splňují nejpřísnější evropské kritéria kvality, odolnosti a zároveň mají jedinečný design, který v sobě nese francouzskou dokonalost, šarm, a preciznost. Dětská tříkolka Medvídek Pú splňuje požadavky i nejnáročnějšího zákazníka. Je to krásná a kvalitní tříkolka, která si získá přízeň vás i vaší malé ratolesti. Jízda na dětské tříkolce kromě velké zábavy a dobrodružství pomáhá dětem s rozvojem svalstva a kosterní soustavy, což příznivě působí na jeho růst. Rozměry tříkolky jsou 67*52*52 cm. Výška sedadla od země je 31 cm, šířka od sedadla k volantu je 26 cm.

Vlastnosti

 • pevná kovová konstrukce
 • ergonomicky tvarovaný sedadlo
 • tříbodový bezpečnostní pás
 • výškově nastavitelná rodičovská ručka
 • plastová kolečka z měkčeného plastu s tichým chodem
 • zadní vyklápěcí korba
 • od 15 měsíců
 • vyrobená ve Francii
 • nastavitelné sedadlo
 • přední kolo s volnoběhem
 • 30 stupňová výchylka předního kola do stran
 • nosnost 30 kg
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 15 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu67*52*52 cm
Rozměry balení47*23*40 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,45 kg
Nosnost30 kg
Barvazelená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné