Tříkolka Fun smarTrike ultralehká zelená od 15 měsíců

Popis produktu

Tříkolka pro děti smarTrike Fun je ideální tříkolka pro děti, které potřebují pomocnou ruku rodičů v počátečních fázích jejich dobrodružné jízdy. Je to úžasná a kvalitní tříkolka s vodící rukojetí. Tříkolka je provedena ve veselé barevné kombinaci zářivé červené, zelené a modré barvy, která okouzlí každé dítě. SmarTrike je vhodná pro děti již od 15 měsíců a díky svým odnímatelným částem se z ní postupně stává tříkolka vhodná pro děti až do věku 36 měsíců, zatímco nepřesedlají na svůj první kolo. Dětská tříkolka roste spolu s vaším dítětem, a v každém věku se mu plně přizpůsobuje.

Bezpečnost je zaručena díky tříbodovému bezpečnostnímu pásu a pohodlnost díky ergonomická tvarovanému sedadlu. Tříkolka je stabilní a hravě si poradí i s menšími nerovnostmi. Během prvních měsíců ježdění rodič ovládá směr jízdy pomocí teleskopicky nastavitelné ovládací ručky. Později, když je dítě dostatečně velké na samostatnou jízdu, dá se pohodlně odmontovat bez použití jakéhokoliv nářadí. Kolečka dětské tříkolky jsou vyrobeny z kvalitní gumy, mají tichý chod a díky nim je tříkolka pro děti smarTrike stabilní. Přední kolo je s volnoběhem a tak rodič plně ovládá směr jízdy pomocí ručky. Nosnost tříkolky je 17 kg.

Má kvalitní kovovou konstrukci v kombinaci s odolným plastem. Zadní vyklápěcí korba slouží jako prostor pro odkládání drobností a později poslouží dítěti na hraní. SmarTrike Fun je kvalitní a krásná tříkolka vhodná pro děti, které rádi objevují svět. Jízda na tříkolce je nejen zábava ale dítě si zároveň posiluje svaly, což přispívá k jeho přirozenému a zdravému vývinu. SmarTrike je celosvětově nejprodávanější a navíc oceňována značka dětských tříkolek. Na trhu působí již dekádu, a jako první výrobce přišel s inovací výškově nastavitelné rukojeti pro rodiče. SmarTrike je světový lídr v prodeji, produkci a inovacích dětských tříkolek. S miliony tříkolek prodaných každoročně je zaručeně zárukou kvality.

Vlastnosti

  •  kvalitní gumová kolečka s tichým chodem
  •  ultralehká a stabilní
  •  zadní plastová nádoba na hračky
  •  tříbodový bezpečnostní pás
  •  ergonomicky tvarovaný sedák
  •  praktická rodičovská ručka
  •  pevná kovová konstrukce
  •  od 15 měsíců až do 3 let
  • nosnost 17 kg
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 15 měsíců
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné