Magnetická tabule Triptik Magnetic Board Janod od 5 let

Popis produktu

Magnetická tabule Triptik Magnetic Board je krásná hračka vhodná pro děti od 5 do 12 let. Magnetická hračka je nádherné středisko dětské zábavy a aktivity. Magnetická tabule obsahuje hodiny s pohyblivými ciferníky, magnetky s abecedou, čísly. Tabule je nejen magnetická, ale dá se po ní i psát. Dále v balení naleznete magnetky s různými obrázky, magnetický rámeček na fotografie nebo kresby, též gumu na mazání uměleckých děl. Tabule pro děti se dá zavěsit na stěnu, může to být nejen zábavná hračka, ale i skvělý doplněk do dětského pokoje. Multifunkční magnetická tabule je nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Všechny výrobky Janod mají jistý edukační význam, protože ovlivňují optimální vývoj dítěte. Mají příznivý vliv na mentální, ale i fyzický rozvoj dětí. Manipulací s hračkou se rozvíjí jemná dětská motorika a hmatová citlivost. Děti si rozvíjejí svou fantazii, představivost a kreativitu, to všechno hravým způsobem. Díky jedinečnému designu, kvalitnímu materiálu a nekonečným možnostem pro zábavu této hračce neodolá žádné dítě a zabaví se při ní na velmi dlouhou dobu.

Janod produkuje unikátní dětské hračky a doplňky. Hračky Janod jsou inspirované francouzským designem a jsou nejen zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou firmy Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • magnetická tabule na stěnu
  • obsahuje hodiny s pohyblivými ciferníky, magnetky s abecedou, čísly a obrázky, magnetický rámeček, gumu
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodná pro děti od 5 do 12 let
  • ideální na rozvoj jemné dětské motoriky, fantazie a představivosti
  • děti si mohou zaznamenávat různé události dne pomocí magnetek
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 5 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu72*0,5*36 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné