Sušička nádobí Dohány žlutá/červená

Popis produktu

DOhány dětská sušička na nádobí je krásný a ideální doplněk do každého dětského kuchyňky. Dětská souprava s nádobím je vhodná pro všechny dětičky, které rádi pomáhají při mytí a odkládání nádobí a chtějí mít vlastní set s nádobím i se sušičkou. Set s nádobím a odkapávačem na nádobí je vyroben z kvalitních a odolných plastových materiálů, které jsou příjemné na dotek a které dlouho vydrží. Dětská sušička na nádobí obsahuje dětské nádobí, které touží mít ve své dětské kuchyňce každé dítě. Doplňky jsou moderní a jsou téměř k nerozeznání od originálů.

Dětská sušička na nádobí i s doplňky dodržují přísné evropské standardy bezpečnosti a certifikáty kvality hraček. Dětská sušička na nádobí s doplňky je vhodná hlavně pro holčičky od 2 let. Společnost Dohány je kvalitní evropský výrobce hraček pro vaše dětičky Dětská sušička na nádobí je provedena v červené nebo žluté barvě a krásně ladí se zbytkem doplňkem. Je vyrobena z kvalitního materiálu, je pevná a naskládané nádobí z ní nepadá. Sušička na nádobí pro děti má obdélníkový tvar a obsahuje několik přihrádek, do kterých mohou dětičky ukládat umyté nádobí.

Doplňky k dětské sušičce na nádobí tvoří sada dětského nádobí, která obsahuje talířky, roztomilé šálky s ouškem, sada příborů, kterou tvoří vidličky, nožíky a malé lžičky. Součástí dětského setu s nádobím a sušičkou jsou i hrnce s poklicí a různé vařečky. Všechny doplňky spolu krásně ladí a vytvářejí příjemnou a veselou barevnou kombinaci. Dětská sušička nádobí je vhodným doplňkem do kuchyně a dá se pohodlně umístit na kuchyňskou linku ke dřezu. Společným mytím nádobí budujete již od malička u vašich ratolestí smysl pro pořádek a čistotu.

Doprava 79

Technické parametry

Rozměry produktu32x25x10 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné