Sušička na nádobí Bubble Cook Écoiffier s doplňky červená od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier dětská sušička na nádobí Bubble Cook je krásný a ideální doplněk do každé dětské kuchyňky. Dětská souprava s nádobím je vhodná pro všechny dětičky, které rády pomáhají při mytí a odkládání nádobí a chtějí mít vlastní set s nádobím i se sušičkou. Set s nádobím a s odkapávačem na nádobí je vyroben z kvalitních a odolných plastových materiálů, které jsou příjemné na dotek a které dlouho vydrží. Dětská sušička na nádobí obsahuje dětské nádobí, které touží mít ve své dětské kuchyňce každé dítě. Doplňky jsou velmi moderní a jsou téměř k nerozeznání od originálů. Francouzský výrobce Écoiffier je zárukou výroby kvalitních hraček pro vaše malé ratolesti.

Dětská sušička na nádobí i s doplňky dodržují přísné evropské standardy bezpečnosti a certifikáty kvality hraček. Rozměry sušičky na nádobí i s doplňky pro děti jsou 30*28*14 cm. Dětská sušička na nádobí s doplňky je vhodná hlavně pro holčičky od 18 měsíců. Dětská sušička na nádobí Bubble Cook má krásnou holčičí červenou barvu a krásně ladí s ostatními doplňky. Je vyrobena z kvalitního materiálu, je pevná a naskládané nádobí z ní nepadají. Sušička na nádobí pro děti má obdélníkový tvar a obsahuje několik přihrádek, do kterých mohou dětičky ukládat umyté nádobí.

Doplňky k dětské sušičce na nádobí tvoří sada dětského nádobí, která obsahuje 4 velké zelené talířky, 4 malé fialové talířky, 4 růžové kelímky, 4 malé mističky oranžové barvy, sada příborů v oranžové barvě, kterou tvoří 4 vidličky, 4 nožíky a 4 malé lžičky. Součástí dětského setu s nádobím a sušičkou je také růžový hrnec s poklicí, pánev a oranžové síto. Všechny doplňky spolu krásně ladí a vytvářejí příjemnou a veselou barevnou kombinaci. Dětská sušička nádobí je vhodným doplňkem do kuchyně a dá se pohodlně umístit na kuchyňskou linku ke dřezu. Společným mytím nádobí budujete již od malička u vašich ratolestí smysl pro pořádek a čistotu.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu30*28*14 cm
Rozměry balení60*50*40 cm
Hmotnost0,64 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné