Sušička nádobí Chef Cook Écoiffier s doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier dětská sušička na nádobí Cheef Cook je krásný a ideální doplněk do každého dětského kuchyňky. Dětská souprava s nádobím je vhodná pro všechny dětičky, které rádi pomáhají při mytí a odkládání nádobí a chtějí mít vlastní set s nádobím i se sušičkou. Set s nádobím as odkapávačem na nádobí je vyroben z kvalitních a odolných plastových materiálů, které jsou příjemné na dotek a které dlouho vydrží. Dětská sušička na nádobí obsahuje dětské nádobí, které touží mít ve své dětské kuchyňce každé dítě. Doplňky jsou velmi moderní a jsou téměř k nerozeznání od originálů.

Francouzský výrobce Écoiffier je zárukou výroby kvalitních hraček pro vaše malé ratolesti. Dětská sušička na nádobí i s doplňky dodržují přísné evropské standardy bezpečnosti a certifikáty kvality hraček. Rozměry sušičky na nádobí i s doplňky pro děti jsou 30*28*14 cm. Dětská sušička na nádobí s doplňky je ideální hlavně pro holčičky od 18 měsíců. Dětská sušička na nádobí Cheef Cook má elegantní  ružovou barvu a krásně ladí se zbytkem doplňkem. Je vyrobena z kvalitního materiálu, je pevná a naskládané nádobí z ní nepadají. Sušička na nádobí pro děti má obdélníkový tvar a obsahuje několik přihrádek, do kterých mohou dětičky ukládat umyté nádobí.

Doplňky k dětské sušičce na nádobí tvoří sada dětského nádobí, která obsahuje 4 velké zelené talířky, 4 malé bílé talířky, 4 červené pohárky bez ouška, 4 malé mističky červené barvy, sada příborů ve stříbrné barvě, kterou tvoří 4 vidličky, 4 nožíky a 4 malé lžičky. Součástí dětského setu s nádobím a sušičkou je i červený hrnec s poklicí, pánev a stříbrné síto. Všechny doplňky spolu krásně ladí a vytvářejí příjemnou barevnou kombinaci. Dětská sušička nádobí je vhodným doplňkem do kuchyně a dá se pohodlně umístit na kuchyňskou linku ke dřezu. Společným mytím nádobí vytváříte již od malička u vašich ratolestí smysl pro pořádek a čistotu.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu30*28*14 cm
Rozměry balení60*40*50 cm
Hmotnost0,64 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné