Stavebnice Vláček s vagony a kostkami Abrick Écoiffier s IML potiskem 65 dílů od 18 měsíců

Popis produktu

Veselý barevný vláček přiveze vašim dětem spoustu zábavy! Dětská stavebnice Abrick - vláček se třemi vozy a s kostkami s potiskem čísel. Jednotlivé kostky této stavebnice pro děti jsou vyrobeny z kvalitního plastu a mají na sobě speciální potisk, vytištěnou technologií IML. Využití této technologie zaručuje, že potisk se ani po delší době používání nesetře a obrázky vypadají stále jako nové. Vláček je s kolečky, může se používat na jakékoliv podlaze. Souprava má 65 dílků bez ostrých hran, včetně panáčka - opraváře a jeho pejska. Dětský vláček má rozměry 47*15*20 cm.

Stavebnice tohoto druhu jsou vhodné pro všechny děti od 18 měsíců, jsou bezpečné, lehké, barva je nestíratelná a zdraví neškodná. Vhodné jsou zvláště na rozvoj jemné motoriky, pozornosti, rozeznávání barev, čísel apod. Vhodné jsou také do předškolních zařízení.

Francouzská firma Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Výrobky v kategorii dětské stavebnice nejsou tím jediným, co tato úspěšná firma vyrábí.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu47*15*20 cm
Rozměry balení60*40*20 cm
Hmotnost0,79 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné