Stavebnice Abrick - dovolená s palmou Écoiffier 28 dílků od 18 měsíců

Popis produktu

Kostky Abrick jsou od známého francouzského výrobce Écoiffier. Jednotlivé dílky této dětské stavebnice jsou odlity z kvalitní umělé hmoty a jsou v krásném pestrobarevném a růžovém provedení s tématikou tropické dovolené. V balení jsou různé dílky, které k tomuto prostředí patří - palma, holčička se skútrem, piknikový stůl a jiné. Dětské kostky jsou velké a dětem se s nimi snadno manipuluje. Kostky pro děti jsou uloženy v krásné růžové dóze, takže nezaberou mnoho místa a snadno se dají odložit.

V balení je 28 ks dětských kostek. Dětská stavebnice Abrick je kompatibilní se všemi ostatními stavebnicemi řady Abrick Maxi a tak si z více sad můžete vyrobit jednu obrovskou. Rozměry jsou 25,5*19*16,5 cmPlastové stavebnice pro děti tohoto typu jsou ideální hračkou pro děti od 18 měsíců. Při hře rozvíjejí jemnou motoriku, učí se rozeznávat barvy, kreativně uplatňují svou fantazii a pěstují si prostorovou představivost.

Z kostek se dají postavit krásné věže, domy, auta, roboty, prostě vše, co fantazie a počet kostek dovolí. Navíc hra se stavebnicí je velká zábava, která vaše ratolesti jistě zabaví na dlouhé hodiny. Francouzská firma Écoiffier  je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu25,5*19*16,5 cm
Rozměry balení60*40*33 cm
Hmotnost0,38 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné