Stavebnice Abrick - safari park Écoiffier 65 dílků od 18 měsíců

Popis produktu

Dětská stavebnice Abrick – safari park je určena pro všechny, chlapce či dívky! Safari park obsahuje vše, co k takovému prostředí patří. Vchod do parku, krásná exotické zvířátka, dva ošetřovatelé, čtyřkolka a různé jiné. 65 barevných dílků této dětské stavebnice je vyrobeno z kvalitního plastu bez ostrých hran a jsou kombinovatelné s dílky jiných stavebnic Écoiffier Abrick. Dílky jsou přiměřeně velké, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají.

Rozměry stavebnice jsou 75*45* 24 cm. Stavebnice tohoto druhu jsou vhodné pro všechny děti od 18 měsíců, jsou bezpečné, lehké, barva je nestíratelná a zdraví neškodná. Vhodné jsou zvláště na rozvoj jemné motoriky, pozornosti a rozeznávání barev. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii a zahánějí nudu – dítě zabaví na dlouhé hodiny, ať už si hraje samo nebo s kamarády. Vhodné jsou také do předškolních zařízení.

Francouzská firma Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Výrobky v kategorii dětské stavebnice nejsou tím jediným, co tato úspěšná firma vyrábí.

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu75*45*24 cm
Rozměry balení59*40*52 cm
Hmotnost1,10 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné