Stavebnice Pirátská loď Abrick Écoiffier 30 dílů od 18 měsíců

Popis produktu

Dětská stavebnice Abrick - pirátská loď je určena pro všechny malé piráty či námořníky! Pirátská loď obsahuje vše, co k takovému prostředí patří. Velkou, krásnou a plně vybavenou pirátskou loď s děly, plachtami, kotvou, nouzovým člunem, papouškem a mnoha jinými, dvou pirátů, pirátský poklad, malý ostrov pokladů a mnohé jiné. 30 barevných dílků této dětské stavebnice je vyrobeno z kvalitního plastu bez ostrých hran a jsou kombinovatelné s dílky jiných stavebnic Écoiffier Abrick.

Dílky jsou přiměřeně velké, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají. Stavebnice tohoto druhu jsou vhodné pro všechny děti od 18 měsíců, jsou bezpečné, lehké, barva je nestíratelná a zdraví neškodná. Vhodné jsou zvláště na rozvoj jemné motoriky, pozornosti, rozeznávání barev. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii a zahánějí nudu - dítě zabaví na dlouhé hodiny, ať už se hraje samo nebo s kamarády. Vhodné jsou také do předškolních zařízení.

Francouzská firma Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Výrobky v kategorii dětské stavebnice nejsou tím jediným, co tato úspěšná firma vyrábí.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné