Stavebnice Pirátská loď s pokladem Abrick Écoiffier 29 dílků od 18 měsíců

Popis produktu

Dětská stavebnice Abrick – pirátská loď je určena pro všechny malé piráty či námořníky. Pirátská loď obsahuje vše, co k takovému prostředí patří. Velkou, krásnou a plně vybavenou pirátskou loď s vyhlídkou, děly, plachtami, záchraným člunem, papouškem a mnoha jinými, dva piráty, pirátský poklad a podobně. 29 barevných dílků této dětské stavebnice je vyrobeno z kvalitního plastu bez ostrých hran a jsou kombinovatelné s dílky jiných stavebnic Écoiffier Abrick. Dílky jsou přiměřeně velké, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají. Rozměry stavebnice jsou 48,5*19*35 cm.

Stavebnice tohoto druhu jsou vhodné pro všechny děti od 18 měsíců, jsou bezpečné, lehké, barva je nestíratelná a zdraví neškodná. Vhodné jsou zvláště na rozvoj jemné motoriky, pozornosti, rozeznávání barev apod. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii a zahánějí nudu – dítě zabaví na dlouhé hodiny, ať už si hraje samo nebo s kamarády. Vhodné jsou také pro předškolní zařízení.

Francouzská firma Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkcí s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Výrobky v kategorii dětské stavebnice nejsou tím jediným, co tato úspěšná firma vyrábí.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu49*19*35 cm
Rozměry balení59*40*52 cm
Hmotnost0,98 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné