Stavebnice City 1 - parkovací dům Abrick Écoiffier s 2 auty od 18 měsíců

Popis produktu

Stavebnice parkovací dům City 1 Abrick Écoiffier je pěkná hračka vhodná pro chlapce od 18 měsíců. Chlapecká stavebnice přichází v balení se závodním autíčkem a odtahovou. Je lehká, snadno se skládá a přitom poskytuje tolik možností na zábavu. S usměvavými dopravními prostředky se děti pěkně zahrají v parkovacím domě pro autíčka, který má strmé cesty pro rychlou jízdu. Parkovací dům pro autíčka vypadá jako opravdové parkoviště pro auta, součástí je spouštěcí rampa, různé dopravní značky, benzínová pumpa a obrázek autoservisu. Chlapci se s touto hračkou zabaví dlouhé hodiny, protože poskytuje mnoho možností na hry, dají se v ní použít i jiné autíčka, aby byla hra ještě vzrušivější. Stavebnice pro chlapce má zajímavý a jedinečný design. Je to nadčasová hračka, kterou si zaručeně oblíbí každý kluk.

Stavebnice pro děti jsou veselá hračka, se kterou se děti zabaví dlouhou dobu a nikdy je neomrzí, ale mají obrovský význam při fyzickém i mentálním vývoji dítěte. Když děťátko plánuje, navrhuje, vymýšlí, staví a bourá všelijaké stavby a vymýšlí si k nim příběhy, rozvíjí při tom svou fantazii, představivost, kreativní myšlení. Když uvažuje nad tím, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, rozvíjí i své logické myšlení. Dále se prostřednictvím dětské skládačky rozvíjejí i pohybové dovednosti a jemná motorika, děti poznávají barvy a tvary, učí se o nových věcech. Pokud tedy zakoupíte tuto pestrobarevnou skládačku svým malým snílek, postaráte se o to, aby se nikdy nenudili a při tom hravým způsobem rozvíjely.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*24*32 cm
Balení v kartonu A / NAno
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...