Stavebnice Maxi Abrick ve vozíku Écoiffier velké kostky růžová 40 dílů od 12 měsíců

Popis produktu

Dětská stavebnice Maxi Abrick Écoiffier v růžovém vozíku na kolečkách je pěkná hračka vhodná pro všechny holčičky od 12 měsíců. Stavebnice je tvořena 40 velkými kostkami v praktickém růžovém vozíku, jehož víko v zelené barvě poslouží zároveň jako podložka na skládání. Kostky ze stavebnice Maxi Abrick mají jemné pastelové barvy, jsou různých velikostí a dají se z nich poskládat všelijaké stavby. S barevnými kostkami se dobře manipuluje, snadno do sebe zapadají. Vozík na tažení se dvěma kolečky a rukojetí, který je součástí této dětské stavebnice, je zárukou toho, že v dětském pokoji už nikdy nebude nepořádek kvůli rozházení stavebnici. Rozměry hračky jsou: 38*26*28 cm

Tím, že děti plánují, navrhují, skládají a bourají domky, hrady, zámky a bunkry, rozvíjí se jejich logické a prostorové myšlení. Zkoumají, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, zajímají se o vnější svět. Přibližují se světu dospělých, kteří si staví nebo navrhují vlastní domky. Také se rozvíjí i fantazie a kreativita. Děti si do stavebnice mohou přinést plyšáků nebo jiné hračky a vymýšlet pohádkové příběhy a dobrodružství. Manipulací s kostkami si posilují jemnou motoriku a manuální dovednosti. Tato sada dětských kostek tedy všestranně přispívá k fyzickému a mentálnímu rozvoji děťátka a proto nesmí chybět v pokojíčku vaší ratolesti.

É
coiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Značka Écoiffier splňuje nejvyšší evropské normy, proto jsou hračky vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně liší francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu38*26*28 cm
Celková výška28 cm
Rozměry balení60*40*52 cm
Celková délka38 cm
Hmotnost1,325 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...