Stavebnice Máša a medvěd v kuchyni, ložnici, obýváku a lese PlayBIG Bloxx BIG 4 kusy 7-11 dílů od 1,5-5 let

Popis produktu

BIG stavebnice PlayBIG Bloxx Máša a medvěd je nádherná hračka vhodná pro děti od 18 měsíců. Motiv pohádky Máša a medvěd, která je v současnosti mezi malými dětmi oblíbená po celém světě, zaručí, že se se stavebnicí BIG zahraje a zabaví každé děťátko. V balení máte 4 různé skládačky s 7 až 11 dílky: Máša a medvěd v ložnici, kuchyni, obýváku nebo Máša a medvěd v lese. Kostky do sebe všelijak zapadají, proto je možnosti na stavění a vymýšlení pohádkových dobrodružství velmi mnoho. Nejlepší na dětské stavebnici BIG je to, že je kompatibilní se stavebnicemi Lego. Vaše nejmenší děti si tedy mohou zkombinovat své kostky Lego a BIG a postavit ještě větší, ještě lépe domky, ještě krásnější a zajímavější hrady, zámky a jiné stavební díla.

Dětské stavebnice Lego nebo BIG jsou nejen velmi zábavnou a veselou hračkou, ale mají obrovský význam při vývoji dítěte. Když děťátko plánuje, navrhuje, vymýšlí, staví a bourá všelijaké domky, hradby a bunkry, rozvíjí při tom svou fantazii, představivost, kreativní myšlení. Když uvažuje nad tím, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, rozvíjí i své logické myšlení. Dále se prostřednictvím dětské skládačky rozvíjejí i pohybové dovednosti a jemná motorika, děti poznávají barvy a tvary, učí se o nových věcech. Zakupte tedy tuto úžasnou pestrobarevnou pohádkovou skládačku svým nejmenším, aby tvořili, vymýšleli, bavili se a rozvíjeli svou kreativitu na maximum.

BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují a chválí ji hlavně kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Na dětskou hračku je poskytnuta záruka 3 roky a plast obsahuje speciální UV filtr, který zajistí, že hračka je krásná a zářivá přesně jako v první den. Německý výrobce je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, abyste během hry nikdy nemuseli bát o své ratolesti. Uvedená cena je za 4 druhy, za 4 kusy.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu16*9*8 cm
Rozměry balení48*34*9 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,1 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...