Stavebnice City 2 - patrový parkovací dům Abrick Écoiffier se 4 auty od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier stavebnice parkovací dům City 2 Abrick je pěkná hračka vhodná pro chlapce od 18 měsíců. Dětská stavebnice přichází v balení s 3 autíčky a helikoptérou. Se všemi dopravními prostředky se děti pěkně zahrají v parkovacím domě pro autíčka, který má několik strmých cest pro rychlou jízdu. Parkovací dům pro autíčka vypadá jako opravdové parkoviště pro auta, součástí je přistávací dráha pro helikoptéru, spouštěcí rampa, různé dopravní značky a malé pouliční lampy. Chlapci se s touto hračkou zabaví dlouhé hodiny, protože poskytuje mnoho možností na hry, dají se v ní použít i jiné autíčka, aby byla hra ještě vzrušivější. Stavebnice pro chlapce má zajímavý a jedinečný design. Je to nadčasová hračka, kterou si zaručeně oblíbí každý kluk.

Stavebnice pro děti jsou veselá hračka, se kterou se děti zabaví dlouhou dobu a nikdy je neomrzí, ale mají obrovský význam při fyzickém i mentálním vývoji dítěte. Když děťátko plánuje, navrhuje, vymýšlí, staví a bourá všelijaké stavby a vymýšlí si k nim příběhy, rozvíjí při tom svou fantazii, představivost, kreativní myšlení. Když uvažuje nad tím, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, rozvíjí i své logické myšlení. Dále se prostřednictvím dětské skládačky rozvíjejí i pohybové dovednosti a jemná motorika, děti poznávají barvy a tvary, učí se o nových věcech. Pokud tedy zakoupíte tuto pestrobarevnou skládačku svým malým snílek, postaráte se o to, aby se nikdy nenudili a při tom hravým způsobem rozvíjely.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu57*59*43 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné