Stavebnice Abrick - autoservis Écoiffier 56 dílů od 18 měsíců

Popis produktu

Dětská stavebnice Abrick - autoservis je určena pro všechny kluky! Autoservis obsahuje vše, co k takovému prostředí patří. Dvě autíčka, dva panáčky, krásný velký patrový autoservis se sestupovou plošinou, pumpou a různé jiné. 56 barevných dílků této dětské stavebnice je vyrobeno z kvalitního plastu bez ostrých hran a jsou kombinovatelné s dílky jiných stavebnic Écoiffier Abrick. Dílky se snadno skládají a zároveň snadno rozkládají. Rozměry stavebnice jsou 54*31*33 cm.

Stavebnice tohoto druhu jsou vhodné pro všechny děti od 18 měsíců, jsou bezpečné, lehké, barva je nestíratelná a zdraví neškodná. Vhodné jsou zvláště na rozvoj jemné motoriky, pozornosti, rozeznávání barev apod. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii a zahánějí nudu - dítě zabaví na dlouhé hodiny, ať už se hraje samo nebo s kamarády. Vhodné jsou také do předškolních zařízení.

Francouzská firma Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Výrobky v kategorii dětské stavebnice nejsou tím jediným, co tato úspěšná firma vyrábí.

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu54*31*33 cm
Rozměry balení59*40*52 cm
Hmotnost1,32 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné