Stavebnice Abrick - ZOO park Écoiffier 98 dílů od 18 měsíců

Doprava
Výrobce: Écoiffier Kategorie: Stavebnice Abrick Kód: ECO3077
999 Kč
649
Do seznamu přání
Popis produktu

Dětská stavebnice Abrick - zoologická zahrada je určena pro všechny kluky či holky! Zoologická zahrada obsahuje vše, co k takovému prostředí patří. Velký vchod do zoologické zahrady, oplocení, plně zařízené výběhy se zvířaty, krásné zvířátka - slůně, žirafa, lev, tučňák, tuleň, želva - dva ošetřovatele, kteří se o zvířátka starají, návštěvníka zoo, autíčko, rostliny a různé jiné. 98 barevných dílků této dětské stavebnice je vyrobeno z kvalitního plastu bez ostrých hran a jsou kombinovatelné s dílky jiných stavebnic Écoiffier Abrick.

Dílky jsou přiměřeně velké, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají. Rozměry stavebnice jsou 70*57*26 cmStavebnice tohoto druhu jsou vhodné pro všechny děti od 18 měsíců, jsou bezpečné, lehké, barva je nestíratelná a zdraví neškodná. Vhodné jsou zvláště na rozvoj jemné motoriky, pozornosti, rozeznávání barev. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii a zahánějí nudu - dítě zabaví na dlouhé hodiny, ať už se hraje samo nebo s kamarády. Vhodné jsou také do předškolních zařízení.

Francouzská firma Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Výrobky v kategorii dětské stavebnice nejsou tím jediným, co tato úspěšná firma vyrábí.

Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu70*57*26 cm
Rozměry balení60*40*53 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,23 kg

Kontakt

Pole s * jsou povinné
captcha
loader  Načítám hodnocení...