Stavebnice Abrick - požární stanice Écoiffier s 2 auty 35 dílů od 18 měsíců

Popis produktu

Dětská stavebnice Abrick - požárníci je určena pro všechny malé hasiče! Malá požární stanice obsahuje všechno, co k takovému prostředí patří. Bránu, přes kterou chodí požární auta, rampu, dvě krásné autíčka (jedno pro rychlé zásahy, druhé - s žebříkem - na záchranné akce), hydrant, plastový požár a podobně. 35 barevných dílků této dětské stavebnice je vyrobeno z kvalitního plastu bez ostrých hran a jsou kombinovatelné s dílky jiných stavebnic Écoiffier Abrick.

Dílky jsou přiměřeně velké, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají. Rozměry stavebnice jsou 30*20*15,5 cmStavebnice tohoto druhu jsou vhodné pro všechny děti od 18 měsíců, jsou bezpečné, lehké, barva je nestíratelná a zdraví neškodná. Vhodné jsou zvláště na rozvoj jemné motoriky, pozornosti, rozeznávání barev apod. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii a zahánějí nudu - dítě zabaví na dlouhé hodiny, ať už se hraje samo nebo s kamarády.

Kostky jsou vhodné také do předškolních zařízení. Francouzská firma Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Výrobky v kategorii dětské stavebnice nejsou tím jediným, co tato úspěšná firma vyrábí.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu30*20*15,5 cm
Rozměry balení60*40*20 cm
Hmotnost0,35 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné