Skluzavka Toboggan KS Smoby s vodou délka 1,5 m od 24 měsíců

Popis produktu

Smoby skluzavka pro děti Toboggan KSpevnou konstrukci a plochu na klouzání dlouhou 1,5 metru. Klouzání je intenzivní zážitek pro každé dítě, a dětská skluzavka Smoby Toboggan KS se zaručeně stane ozdobou vaší zahrady či dvora. Plast je příjemný a sametový na dotek, má jemné a oblé hrany, které jsou pro dítě bezpečné. Bezpečnost dětské skluzavky zaručuje protiskluzový patent na schůdkách a pevná konstrukce, posílená plastovou oporou na zemi. Dítě se drží pevných opěradel po bocích skluzavky. Během horkých letních dnů se dá pohodlně napojit na hadici a vytvořením kaskády se dítě klouže rovnou do bazénu. Skluzavka je věkově vhodná pro všechny děti od 2 let. Dětská skluzavka má nosnost 50 kg.

Unikátní UV filtr chrání plasty před vyblednutím a zničením od slunce, a tak zaručuje že barvy nevyblednou po dlouhou dobu a zůstanou zářivé jako v první den během dlouhých let používání. Skluzavka je provedena v krásných svěžích barvách zelené, červené, bílé a šedé, které perfektně zapadnou na vaši zahradu, či na dvůr. Barevnost skluzavky v dětech podporuje představivost a fantazii. Skluzavka pro děti je využitelná na jaře, v létě, či na podzim a stane se oblíbeným místem na hraní pro vaše děti. Skluzavka se dá napojit na hadici v horní části. Voda stéká do bazénu a děti mají svůj vlastní domácí tobogan. Skluzavka má rozměry 100*159*150 cm. Skluzavka pro děti Toboggan KS je vybavena ergonomickou plochou na klouzání. Šířka plochy na klouzání je 40 cm. Výška držáků je 33 cm.

Schůdky na skluzavce mají protiskluzovou úpravu, aby se zabránilo možnému uklouznutí. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou, mokrou nohou. Montáž a demontáž skluzavky je velmi jednoduchá a rychlá. Dětská skluzavka Smoby Toboggan KS prošla přísnými testy odolnosti a kvality a produkt je držitelem certifikátu. Je to skluzavka pro děti vyrobená ve Francii s francouzským šarmem a dokonalostí. Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost skluzavky pro děti, která je vyrobena podle všech norem evropského standardu. Francouzská značka Smoby je zárukou kvality ověřena během dlouhých let své existence. Každé dítě miluje jízdu na skluzavce, proto je to jedna z nejoblíbenějších hraček na zahradu.

Vlastnosti

  • po napojení na vodu se mění na dětský tobogán
  • délka plochy na klouzání je 150 cm, šířka 40 cm
  • nosnost 50 kg
  • vhodná od 2 let
  • anti UV filtr chrání barvy před vyblednutím
  • zářivé barvy, které podněcují dětskou fantazii
  • ze sametově jemného a odolného plastu
  • vhodná do každé zahrad nebo na dvůr
  • kvalitní francouzský výrobek
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu159*68*100 cm
Celková výška100 cm
Rozměry balení119*25*44 cm
Celková délka159 cm
Délka plochy na klouzání150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost6,50 kg / 8 kg
Nosnost50 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.