Skluzavka Medvídek Pú Smoby délka 90 cm s bazénem a míčky od 24 měsíců

Popis produktu

Malá skluzavka pro děti Smoby Medvídek Pú je krásná pevná a stabilní dětská skluzavka s malým dětským nafukovacím bazénkem. Skluzavka má 90 cm dlouhou plochu smyku. Ve středu skluzavky je milý obrázek z pohádky Medvídek Pú. Bazének je zdoben krásnými obrázky hrdinů z pohádky. Skluzavka se dá jednoduše poskládat a vzít sebou i do auta. Nevyžaduje velké skladné prostory. Má krásné barevné provedení syté zelené a oranžové barvy s obrázkem medvídka Pooh, oblíbeného dětského hrdiny. Skluzavka perfektně zapadne do vaší zahrady či na dvůr. Plast je příjemný a sametový na dotek. Dětská skluzavka má nosnost 20 kg.

Skluzavka pro děti má UV filtr, který chrání plast před slunečními paprsky, a tak zaručuje, že barvy nevyblednou velmi dlouhou dobu. Rozměry dětské skluzavky jsou 180*120*75 cm. Je vhodná pro děti od 2 let. Ve středu skluzavky jsou otvory, kde se dá napojit hadice s vodou. K skluzavce s bazénkem je dodávaných i 50 ks plastových míčků s průměrem 6 cm. Během teplých letních dnů má dítě malý tobogan, a ze skluzavky se rovnou uklouznout do dětského bazénku. Díky svým skladným rozměrům se pohodlně vejde i do dětského pokoje, a tak se dítě klouže během celého roku.

Schůdky na skluzavce mají protiskluzovou úpravu, aby se zabránilo možnému uklouznutí. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou, mokrou nohou. Skluzavka Smoby je francouzským produktem vyrobena s francouzským šarmem a precizností. Je to krásná skluzavka vhodná pro každé dítě. Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost skluzavky pro děti, která je vyrobena podle všech norem evropského standardu. Francouzská značka Smoby je zárukou kvality ověřena během dlouhých let své existence. Každé dítě miluje jízdu na skluzavce, proto je to jedna z nejoblíbenějších hraček na zahradu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu180*120*75 cm
Celková výška75 cm
Nosnost20 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné