Skluzavka Toboggan KS Smoby modro-červená s vodou délka 1,5 m od 24 měsíců

Popis produktu

Dětská skluzavka KS je nádherná červeno-modrá skluzavka pro děti od 2 let. Má pevnou konstrukci a plochu na klouzání dlouhou 1,5 metru. Nosnost skluzavky je 50 kg. Plast je příjemný a sametový na dotek, má jemné a oblé hrany, které jsou pro dítě bezpečné. Bezpečnost dětské skluzavky zaručuje protiskluzový patent na schůdcích a pevná konstrukce, posílená plastovou oporou na zemi. Dítě se drží pevných madel po bocích skluzavky. Zajímavostí skluzavky je její napojení na vodu, díky čemuž se jednoduše změní na tobogan. Děti se mohou ze skluzavky sklouznout rovnou do svého vlastního bazénku.

Skluzavka má rozměry 100*159*150 cm. Skluzavka pro děti KS Smoby je vybavena ergonomickou plochou na klouzání, proto je hra s ní velmi pohodlná. Šířka plochy na klouzání je 40 cm. Výška držáků je 33 cm. Barvy na skluzavce chrání před škodlivými účinky slunce anti UV filtr, proto vypadá skluzavka Smoby dlouhá léta jako nová. Je provedena v krásných svěžích barvách, které se dokonale hodí na každý dvoru nebo zahradu. Skluzavka pro děti je využitelná na jaře, v létě či na podzim a stane se oblíbeným místem na hraní pro vaše děti.

Smoby je francouzským producentem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost skluzavky pro děti, která je vyrobena podle norem a evropského standardu. Každé dítě miluje jízdu na skluzavce, proto je to jedna z nejoblíbenějších hraček na zahradu. Dětská skluzavka Smoby Toboggan KS prošla přísnými testy odolnosti a kvality, produkt je držitelem certifikátu. Je vyrobena z pevných a kvalitních plastových materiálů s pevnou konstrukcí. Skluzavka má jednoduchou a rychlou montáž a demontáž. Je to skluzavka pro děti vyrobená ve Francii s francouzským šarmem a dokonalostí.

Vlastnosti

  • po napojení na vodu se změní na dětský tobogan
  • délka plochy na klouzání je 150 cm, šířka 40 cm
  • nosnost 50 kg
  • vhodná od 2 let
  • anti UV filtr chrání barvy před vyblednutím
  • zářivé barvy, které podněcují dětskou fantazii
  • ze sametově jemného a odolného plastu
  • vhodná do každé zahrady nebo na dvůr
  • kvalitní francouzský výrobek
  • ideální pro chlapce i dívky
Doprava nad 999 kč zdarma

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu100*159*150 cm
Celková výška100 cm
Rozměry balení119*25*44 cm
Celková délka159 cm
Délka plochy na klouzání150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost6,50 kg / 8 kg
Nosnost50 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.