Skluzavka Dohány délka 95 cm zelená od 24 měsíců

Popis produktu

Dohány dětská skluzavka je skluzavka s plochou smyku dlouhou 95 cm, která zaručuje komfortní a bezpečné klouzání dětí. Skluzavka pro dívky a chlapce od 2 let je vyrobena z kvalitního, zdravotně nezávadného plastu a je provedena v hnědé a zelené barvě. Podstavce skluzavky mají tvar pantoflí ve veselé žluté barvě a tím získává skluzavka pro děti velmi poutavé veselé provedení. Dětská skluzavkastabilní schůdky, které zajišťují stabilitu celé skluzavky a tedy i celkovou bezpečnost při klouzání na skluzavce. Její celková výška je 72 cm a celková délka 130 cm. Skluzavka se také může umístit k okraji dětského bazénku, dítě se tak sklouzne přímo do něj a má tak o zábavu postaráno.

Skluzavka perfektně zapadne do vaší zahrady nebo na dvůr, či terasu a stane se stylovým doplňkem. Její rozměry jsou 130 * 95 * 72 cm. Dětská skluzavka je využitelná na jaře, v létě i na podzim. Díky svým skladným rozměrů se pohodlně vejde i do dětského pokoje. Dá se pohodlně složit i rozložit a díky nízké hmotnosti je snadno přenosná. Snadno se vejde do kufru auta, takže dítě si ji může užít na chatě či u vody. Děti milují klouzání na skluzavce, umí se bláznit celé hodiny. Skluzavka pro děti svým vzhledem a provedením upoutá pozornost nejednoho malého dítěte a ty si ji okamžitě zamilují. Dětské skluzavky jsou jedna z nejoblíbenějších hraček na zahradu.

Dohány je maďarský výrobce kvalitních hraček, který vznikl jako rodinná firma v roce 1989 a tento status si udržel dodnes. Dohány garantuje trvale vysokou kvalitu, spolehlivé a rychlé služby a konkurenceschopné ceny. Hračky značky Dohány mají atraktivní design a kvalitní provedení, které odolá opotřebení. Výrobce dodržuje přísné evropské normy, výrobky jsou testovány a nesou označení CE. Pro značku Dohány je prvořadá bezpečnost a kvalita hraček.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodMaďarsko
Rozměry produktu130*95*72 cm
Celková výška72 cm
Celková délka130 cm
Délka plochy na klouzání95 cm
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.