Smoby set plenek Baby Nurse pro panenku na přebalování obsahuje 4 kusy plen, které jsou vhodné pro panenku s rozměry od cca 30-45 cm. Doplněk vhodný pro děti od 3 let. Je to skvělý doplněk pro děti, které se rádi starají o svou panenku, přebalovat, koupi, krmí nebo uspávají. Smoby je renomovaný výrobce dětských hraček francouzské kvality. Díky tomu je kvalita produktů zaručena.

| Věk | Od 3 let |
| Původ | Francie |
| Rozměry produktu | 11,5*10*2 cm |
| Rozměry balení | 17*20*15 cm |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Hmotnost | 0,15 kg |
| Barva | bílá |
| Set produktů | Ne |
| Príslušenstvo | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...