Přilba Bobby BIG velikost 48-54 cm červená

Popis produktu

Dětská přilba Bobby BIG ochrání hlávku dětí při jízdě na odrážedle, kole, skateboardu a kolečkových bruslích před zraněním. Červená helma BIG je vhodná pro děti s obvodem hlavy 48-54 cm. Z vnitřní strany se nacházejí měkké polštářky, které zajišťují pohodlí při nošení, přilba dítě netlačí a neklouže s hlávky dítěte. Komfort nošení zvyšují větrací otvory, které zabraňují nadměrnému pocení hlávky v dětské helmě. Řemínek pro bezpečné zapnutí přilby je nastavitelný, takže jeho velikost víte individuálně přizpůsobit vašemu malému sportovci. Jednoduchý systém zapínání a rozepínání řemínku na dětské přilbě zvládne bez problémů i malé děťátko.

Přilba pro děti je důležitým ochranným prostředkem dětí při jízdě na kole, bruslení či jízdě na skateboardu nebo odrážedle. Dětská přilba Bobby BIG splňuje příslušné bezpečnostní předpisy. Krásná sytá barva helmy má UV ochranu, aby ji slunce časem nezničilo. Použité, zdravotní neškodné materiály jsou recyklovatelné, takže nezatěžují životní prostředí. Německý výrobce BIG poskytuje na své produkty záruku až 3 roky. Aplikované výrobní technologie garantují bezpečnost výrobku vůči dětem. Výrobky Big jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů.

Německá značka BIG je symbolem špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost - přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní, ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí - to je značka BIG. Používat bezpečné ochranné prostředky při sportu, je pro zdraví dětí a spokojenost rodičů velmi důležité.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu48-54 size
Rozměry balení43*29*30 cm
UV filterAno
Hmotnost0,2 kg
Barvačervená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...