Přikrývka Sateen Hippo toTs smarTrike Hroch 100% bavlna vzhled saténu růžový od 0 měsíců

Popis produktu

Dětská přikrývka Sateen Hippo toTs smarTrike s krásným vzorem hrošíka je kvalitní přikrývkou vhodná již pro novorozence. Miminko se s touto přikrývkou bude cítit v bezpečí, pohodlně a nic mu nebude bránit ve sladkém spánku. Přikrývka pro miminka se hodí do všech dětských postýlek a zároveň bude výborným doplňkem dětského pokojíčku. Dětská přikrývka má růžovou barvu s motivem hrocha, který krásně dotvoří interiér dětského pokoje.

Dětská přikrývka pro děti je vyrobena ze 100% jemné bavlny se saténovým vzhledem, která je velmi příjemná a hebká na dotek. Náplň dětské přikrývky tvoří 100% polyester. Rodiče se budou z praktické přikrývky pro děti těšit spolu se svým drobečkem. Celkové rozměry dětské přikrývky jsou 100*120 cm a spolehlivě poslouží vašemu děťátku.

Výrobce smarTrike je producent dětských tříkolek a koloběžek, které jsou známé svou kvalitou a precizním zpracováním po celém světě. Další řadu produktů firmy smarTrike tvoří také doplňky pro péči pro miminka a nejmenší děti pod označením toTs, která nabízí nejmodernější stylové kolekce kvalitních produktů, které jsou elegantní a dokonale vystihují vkus rodičů a jejich drobečky. Doplňky toTs-smarTrike nabízejí kvalitu za rozumnou cenu, přičemž styl a design produktů zůstává na vysoké úrovni.

Doprava 79

Technické parametry

Rozměry produktu100*120 cm
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.