Pracovní dílna Auta 3 Bricolo center Smoby se skákající rampou, skládacím autíčkem a 94 doplňků

Popis produktu

Smoby dětská pracovní dílna Auta 3 Bricolo center je dokonalá hračka pro malého automechanika a závodníka v jednom. Celá dílnička včetně autíčka a doplňků je vyrobena z kvalitního plastu, který je odolný a zároveň velmi příjemný na dotek. Tento stolek je novinkou a je velmi oblíbený zejména u chlapců. Stůl stojí na čtyřech nožkách, které jsou mezi sebou zpevněné, takže stůl je pevný a stabilní. Stůl je proveden v červené, šedé a černé barevné kombinaci. Pod pracovní plochou se nachází polička, kam si může malý kutil odložit jiné hračky nebo nářadí. Součástí pracovního stolku je skákající odstrkovací rampa, která dotáhne každé závody do dokonalosti.

Na ploše se nachází i parkovací místo pro legendární autíčko McQueen ze známé a oblíbené Disney pohádky Auta 3, která je u dětí velmi populární. Stejně tak je součástí pracovní plochy i červený panel, na který si může malý kutil libovolně připnout různé pracovní doplňky. Po obou stranách panelu si dítě může ukládat drobné součástky jako například šrouby. Náhradní díly, které potřebuje mít malý mechanik stále po ruce, si může uložit zase do vyklápěcího prostoru, který je ve spodní části pracovního panelu. Součástí pracovní dílny jsou šroubováky, kombinačky, pilka či kladívko – nástroje, které ke své práci nezbytně potřebuje každý mechanik. Děti si tak bez problémů mohou složit své vlastní legendární autíčko McQueen. Na pracovní desce se nachází i malý svěrák, kterým si může přidržet autíčko při jeho rozkládání a následném skládání, které je možné díky šroubovákům.

Pracovní dílna Auta 3 Bricolo center pro děti je nová, moderní a krásná hračka od francouzského výrobce Smoby, která splňuje nejpřísnější evropské standardy. Vhodná je zejména pro chlapce ve věku od 3 let. Stolek je kompaktní a v případě potřeby se velmi snadno schová. Celá smontovaná dílna má rozměry 111*47*115 cm. S touto dílnou a autíčkem McQueen si dítě užije spoustu zábavy. Navíc hra podporuje vývin motorických schopností a naučí dítě i něco ze světa aut a mechaniky. S dětskou dílničkou, jejíž součástí je i odstrkovací rampa se dětičky nikdy nebudou nudit.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu111*47*115 cm
Celková výška115 cm
Rozměry balení60*16*77 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.