Pracovní dílna Mecanics Écoiffier s 25 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier dětský pracovní stůl Mecanics s doplňky je ideální hračka pro dítě, které se rádo pomáhá s různými domácími pracemi. Stolek je vyroben z kvalitních plastů, které jsou odolné a zároveň sametové na dotek. Převeden je pracovních barvách modré, šedé, bílé a žluté barevné kombinaci, která připomínají skutečnou pracovní dílnu. Stolek pevný a stabilní. Ergonomicky je přizpůsoben tak, aby umělo dítě s jistotou a pevně uchopit jednotlivé části a hrát se. Pracovní stolek je vyroben s důrazem na zaoblené tvary, proto je hra s ním velmi bezpečná.

Na pracovní části se nacházejí různé druhy nářadí pro malého kutila. Na boku je malý svěrák. V pracovní ploše jsou provedeny dírky, do kterých se dají zamontovat šrouby šroubovákem. Na ploše se nachází i většina z pracovního nářadí, které je opravdu bohaté - spolu až 25 doplňků - kladívko, kleště, šrouby, šroubovák. Na stolku je i malý svěrák, který slouží k uchytávání různých předmětů. Pracovní stůl také obsahuje kolmý držák s otvory pro šrouby, na který se dají nástroje zavěsit.

Taková hra vyvíjí u dítěte motorické schopnosti, které v budoucnu určitě využije. Dětský pracovní stůl Mecanics je designově krásně udělaná hračka od francouzské společnosti Écoiffier, takže splňuje nejpřísnější evropské kritéria. Vhodný je zejména pro chlapce ve věku od 18 měsíců. Je kompaktní a snadno se v případě potřeby schová. Na výšku měří 38 cm, široký je 25 cm a dlouhý 60 cm. S tímto stolkem se může dítě hrát i s kamarády a budovat si tak sociální cítění a smysl pro týmovou práci. Přitom si užije spoustu zábavy, zároveň se však i hodně naučí.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu38*25*60 cm
Celková výška60 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,32 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné