Pokladna elektronická Smoby s dotykovou obrazovkou, zvukem a 25 doplňky zelená

Popis produktu

Smoby dětská pokladna má realistický design, množství funkcí a doplňků, díky čemuž se velmi rychle stane oblíbenou hračkou každého kluka či dívky. Je to úžasná elektronická hračka pro děti od 3 let laděná v zelené barvě. Děti si mohou odvážit svůj nákup na mechanické váze, vybrat různé produkty na dotykovém displeji. Cena se zobrazuje na LCD obrazovce. Všechny ceny se dají spočítat na zabudované kalkulačce. Produkty se dají i oskenovat, přesně jako na opravdové pokladně. U každého produktu pokladna vydá pípající zvuk a zasvítí červené světýlko. Při placení je třeba přetáhnout kartičku přes čtečku nebo stisknout tlačítko na otevření pokladny. Dětská registrační pokladna přichází s mikrofonem, na kterém se dá zvýraznit hlas. Dále v balení naleznete 2 krabičky, plechovku, 9 mincí a 12 bankovek. Pokladna pro děti, která je replikou opravdové pokladny obsahuje vše pro realistickou hru na prodavačů.

Dětská pokladna s doplňky je nejen velmi zábavná realistická hračka, ale přispívá také k rozvoji dětí. Manipulací s drobnými doplňky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální hračka pro děti, které rády vymýšlejí různé příběhy a hrají se na dospělých. Pestré barvy zajistí, že souprava bude i skvělým doplňkem do každého dětského pokoje. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Prostřednictvím předmětů, které každodenně používají dospělí, se přibližují k tomuto světu, k světu dospělých. Na to je skvělým prostředkem pokladna pro malé obchodníky Smoby. Funguje na 3 AA baterie, které nejsou součástí balení.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu29*15*19 cm
Celková výška29 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Barvazelená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...