Pánev s nádobím Chef Cook Écoiffier s 18 doplňky zelená od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier dětská pánev Cheef Cook je krásný a moderní doplněk, který rozzáří každou dětskou kuchyňku. Pánev Cheef Cook pro děti je vyrobena z kvalitního plastového materiálu, který se vyznačuje odolností, vysokou kvalitou a bezpečností pro vaše děti. Dětská pánev obsahuje ve svém nitru 18 doplňků, které v dětské kuchyňce nemohou chybět. Francouzský výrobce Écoiffier je renomovaná společnost se zárukou produkce kvalitních a bezpečných hraček pro vaše malé ratolesti. Pánev s doplňky pro děti Cheef Cook splňuje evropské kritéria pro bezpečnost a kvalitu hraček.

Dětská pánev pro děti Cheef Cook má krásnou zelenou barvu a průsvitný vršek, pod kterým se nacházejí moderní a barevné doplňky do kuchyňky. Pánev má průměr 20 cm a výšku 9 cm. V jejím nitru můžeme najít barevný kuchyňské nádobí, který tvoří 2 červené talířky, sada příborů tvořena 2 vidličkami a 2 příborový nožíky v červené barvě, 2 bílé pohárky, 2 zelené šálky s bílými podšálky, 2 červené čajové lžičky a 4 hrnce různé velikosti s rukojetí a ve svěží zelené a červené barvě.

Všechny doplňky spolu nádherně barevně ladí a krásné rozzáří celou dětskou kuchyňku. Nádobí se po použití dají pěkně uložit zpět do pánve a pánev je možné používat i samostatně jako doplněk do kuchyně. S dětským nádobím Cheef Cook si vaše malé ratolesti užijí spoustu zábavy a příjemných chvil. Dětská pánev s doplňky je vhodná hlavně pro holčičky od 18 měsíců

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu32*20*9 cm
Rozměry balení60*40*30 cm
Hmotnost0,27 kg
Barvazelená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...