Smeták Cocco Janod s dřevěnou rukojetí červený

Popis produktu

Janod dřevěná metla pro děti Cocci je praktická pomůcka vhodná pro děti od 3 do 8 let. Smetáček pro děti má pěkné barevné provedení červené s tečkovaným motivem, která se zalíbí každému malému pomocníkovi v domácnosti. Tato hračka je ideální pro všechny kluky i holky, kteří rádi pomáhají svým rodičům při pracích v domě nebo venku. Dětská metla s dřevěnou rukojetí je ideální pomůcka pro děti, pro které jsou běžné košťata příliš velké. Velmi se hodí pro usilovné a pracovité děti, které chtějí pomoci rodičům. Je to pomocník pro malé usilovné ratolesti, který vydrží dlouhou dobu, vyrobený z kvalitních materiálů.

Dětská metla je bezpečná pro hru a práci nejmenších dětí. Všechny hračky a pomůcky Janod mají jistý edukační charakter, přispívají k mentálnímu, ale i fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací dítěte s koštětem se rozvíjí jemná dětská motorika. Dítě má velký pocit odpovědnosti, pokud mu je přidělena nějaká domácí povinnost, kterou má samo na starosti. Smetáček pro děti je na to skvělým prostředkem. Díky použitým materiálům a zodpovědnému přístupu při výrobě hraček je dětská metla velmi atraktivním nářadím pro pilných pomocníky v domácnosti.

Firma Janod se zabývá produkcí kvalitních a originálních hraček s francouzským designem, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dětská metla s dřevěnou rukojetí
  • z kvalitního dřeva
  • vhodná pro děti od 3 do 8 let
  • ve veselé červené barvě s tečkovaným motivem
  • rozvíjí jemnou dětskou motoriku
  • v praktickém balení
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • originální francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu79*9*18 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...