Dřevěné magnetické rybářské pruty Tropical Fishing Janod a 12 rybiček od 24 měsíců

Popis produktu

Magnetická hra chytání rybiček Tropical Fishing je pěkná a naučná hračka francouzské značky Janod vhodná pro dívky a chlapce od 2 do 5 let. Magnetická hračka chytání rybiček je vhodná pro všechny malé rybáře, na kterých čekají 2 dřevěné pruty zakončené magnetem a 12 pestrých rybiček a mořských živočichů, každé v jiné barvě. Velikost rybičky je 17 cm. Cílem hry je co nejrychleji chytit rybku nebo mořského živočicha na dřevěnou udici. Vyhrává, kdo bude nejrychlejší a na konci bude mít co nejvíce ulovených rybiček a mořských živočichů. Hra je vhodná pro rozvoj pozorovacích schopností, učení se barev hravou formou, ale i na rozvoj koncentrace a jemné motoriky. Magnetická hra pro děti je nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Všechny hračky Janod mají edukační charakter, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému francouzskému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem dětí během dlouhých letních nebo zimních večerů a zaručí, že se nikdy nebudou nudit a jen tak ztrácet čas.

Fancúzska společnost Janod vyvíjí kvalitní hračky s francouzským designem, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • společenská hra pro malé rybáře
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodné pro děti od 2 do 5 let
  • ideální na rozvoj jemné dětské motoriky, koncentrace, pozorovacích schopností
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • v praktickém balení
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • jedinečný francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu17*10*0,5 cm
Rozměry balení25*6,5*25 cm
MagnetickéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,6 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...