Magnetická společenská hra Aquanemo Janod rybník, magnetické rybičky a udice od 6 let

Popis produktu

Magnetická společenská hra Aqua Nemo je pěkná a naučná hračka vhodná pro děti od 6 do 10 let. Magnetická hračka je vhodná pro všechny nadšencelovení ryb,balení je pěkný obrázek rybníka, magnetické rybičky a dřevěné udice. Cílem hry je co nejrychleji chytit rybku na dřevěnou udici, která je zobrazena na kartě, kterou si hráč potáhne. Vyhrává kdo bude nejrychlejší a na konci bude mít co nejvíce ulovených rybiček. Hra je vhodná pro rozvoj pozorovacích schopností, učení se barev hravou formou, ale i na rozvoj koncentrace a jemné motoriky. Magnetická hra pro děti je nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Všechny hračky Janod mají edukační charakter, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem dětí během dlouhých letních nebo zimních večerů a zaručí, že se nikdy nebudou nudit a jen tak ztrácet čas.

Janod je producent nádherných kvalitních hraček s francouzským designem, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • společenská hra pro malé rybáře
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodné pro děti od 6 do 10 let
  • ideální na rozvoj jemné dětské motoriky, koncentrace, pozorovacích schopností
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • v praktickém balení
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • jedinečný francouzský design
Doprava 29
Technické parametry
VěkOd 6 let
PůvodDesigned in France
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...