Loď AquaPlay Fireboat s vodním dělem s 10 metrovým dostřelem

Popis produktu

Dětská loďka AquaPlay Fireboat je úžasná loďka k vodní dráze AquaPlay, ale vaše děti se s ní skvěle zabaví i samostatně. Dětská loďka s vodním dělem má jedinečnou vlastnost, díky které ji bude milovat každý prcek od 3 let. Loďka má vodní dělo, které má dostřel až 10 metrů. Do loďky jednoduše naberete vodu a vodní bitva může začít. Stříkající loďka dokonale zapadne do každé vodní dráhy, ale poslouží i jako osvěžující hra během horkého dne.

Loďka AquaPlay má rozměry 16,5*7,5*7 cm a je kompatibilní se všemi vodními drahami AquaPlay. AquaPlay je značka vyráběna v Německu ze zdravotně nezávadného, ​​recyklovatelného plastu. Na výrobky je poskytována tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Již od roku 1977 děti různého věku milují zábavné hry ve vodě s vodním systémem AquaPlay.

Děti se s AquaPlay učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svou vlastní přehradu a vodní kanál. Pomocí vodní pumpy se napouští vodní komora tak, jako v reálné vodní nádrži. AquaPlay výrobky se dají kombinovat a spojovat podle vlastní fantazie. Děti si tak mohou vytvořit jednu obrovskou vodní hru s autíčky, loďkami, veselými zvířátky a jinými doplňky. S vodní hrou se dá hrát kdekoliv v bytě nebo v zahradě, voda z ní nevytéká.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu16,5*7,5*7 cm
Celková výška7 cm
Rozměry balení30*20*30 cm
Celková délka17 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,1 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné