Kuchyňka Tefal Studio XXL Bubble elektronická Smoby s magickým bubláním, sodou, kávovarem, 38 doplňků, červená

Popis produktu

Hledáte pro své dítě hračku, která ho výborně zabaví a naučí něco nového? Elektronická dětská kuchyňka Tefal Studio XXL Smoby s 38 doplňky je elegantní a prakticky řešená kuchyňka, která svým výjimečným designem v červeném provedení okouzlí každé dítě od 3 let. Dětská kuchyňka se díky svému francouzskému designu řadí mezi ty nejlepší dětské kuchyňky, se kterými si může dítě hrát. Kuchyňka pro děti obsahuje bohatou sadu 38 doplňků: příbory, talířky, slánka, pepřenka, skleničky, šálky a rozličné repliky potravin a surovin.

Široké možnosti využití

Každá dětská kuchyňka od výrobce Smoby klade důraz na design a funkčnost. Proto se dítě může těšit na realistickou kuchyňku s množstvím funkcí. Lednička s otevíracími dvířky poslouží pro dětičky na úschovu potravin, které musí udržovat v chladu, aby se nepokazily. Vestavná pečicí trouba pomůže malému kuchaři v přípravě chutného pečeného masíčka a přímo pod ní se nachází také myčka nádobí, do které může dítě naložit špinavé nádobí a dát ho pořádně umýt. Pánev s funkcí otáčení výborně zabaví malého neposedu, který se rozhodne připravovat chutné palačinky. Magický bublající hrnec po svém položení na sporák a stisknutí knoflíku začne napodobovat vařící vodu a dětičky budou ohromeny touto skvělou funkcí.

Pro trošku zchlazení využijí děti dávkovač ledu, který po stisknutí knoflíku opravdu naplní sklenici rekvizitami ledových kostek. Nad dávkovačem ledu se nachází také šikovný kuchyňský dřez, ve kterém může dítě rychle umýt příbory po výborném obědě s kamarády. Nad sporákem se nachází digestoř a hned pod ní dítě najde espresso kávovar, který každému přinese osvěžující kávu, i díky přiloženým vyměnitelným kapslím. Pod kávovarem je k dispozici pro všechny malé ochutnávače šikovný dávkovač sody nebo coly, který vydává svůj vlastní, charakteristický zvuk. Poličky, nacházející se v dolní části kuchyňky, poslouží pro odkládání různých pomůcek a surovin, které dítě momentálně nepotřebuje.

Dětská kuchyňka je pro každé zvědavé dítě

Dětská kuchyňka od francouzských designérů u dětí rozvíjí jejich jemnou motoriku, komunikační schopnosti a logické myšlení. Děti se při práci s kuchyňkou naučí trpělivosti, koncentraci a vzájemné pomoci při přípravě jídel.

Kuchyňka s výbornými dispozicemi

Elektronická dětská kuchyňka stojí na stabilních podstavcích a celkové rozměry dětské kuchyňky jsou 86*83*100 cm a výška pracovní desky je 51 cm, díky čemuž si každý rodič bude umět určit, zda je pracovní deska v kuchyňce dostatečně vysoká pro jeho šikovné dítě. Kuchyňka se vyznačuje velmi dobrým přístupem ze všech stran a navíc je zadní strana kuchyňky pokrytá nápisy a sympatickými motivy z kuchyně. Součástí dětské kuchyňky Tefal Studio XXL Smoby jsou i baterie, které budou rodiče moci do kuchyňky jednoduše zapojit a dítě se může směle pustit do vaření a pečení.

Dětská kuchyňka, pocházející z designérské dílny společnosti Smoby, je jedinečnou dětskou hračkou nejvyšší úrovně, které byste jen těžko hledali konkurenci. Francouzští designéři si potrpí na prvotřídní design, reálné provedení všech linií a doplňků, jakož i celkovou funkčnost dětských hraček. Všechny hrany na kuchyňkách Smoby jsou zaoblené a jemné, s ohledem na bezpečnost dítěte a rodiče mohou bez starostí nechat své ratolesti hrát si s touto krásnou kuchyňkou plnou nezapomenutelných funkcí, co jim hrdlo ráčí.

Funkce a vlastnosti

 • zabudovaný elektronický modul
 • dávkovač ledu s kostkami ledu
 • pánev s funkcí otáčení
 • dávkovač sody/coly
 • espresso kávovar s vyměnitelnými kapslemi
 • předpečené potraviny pro realistický zážitek (steak, ryba)
 • bohatá výbava 38 doplňků
 • magický hrnec s bublající vodou
 • francouzská kvalita a design
 • vhodná pro všechny děti od 3 let
 • lednička s otvíracími dvířky
 • trouba s otvíracími dvířky
 • výška pracovní desky stolu 51 cm
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu86*83*100 cm
Celková výška100 cm
Výška pracovní plochy51 cm
Rozměry balení77*24*80 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost7,7 kg
PoznámkaBattery: 3 x AAA/LR03 included
Barvačervená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...