Kuchyňka Loft French Cuisine Écoiffier s 14 doplňky tyrkysově-modrá od 18 měsíců

Popis produktu

Dětská kuchyňka French Cuisine od francouzského výrobce Écoiffier je nádherná kuchyňka v tyrkysově-modré barvě v kombinaci se stříbrnou. Její rozměry jsou 49*29*67 cm, její celková výška je 67 cm. Je to kuchyňka pro dívky, vhodná již od 18 měsíců. Je to praktická a velmi moderní dětská kuchyňka, ideální do každého dětského pokoje. Má otevíratelné dveře na lednici, po bocích jsou umístěny poličky na potraviny a háčky na nádobí. Nad sporákem má digestoř s hodinami a pod digestoří otevíratelnou mikrovlnku. Kuchyňka pro děti má také dřez na mytí nádobí, ledničku a pracovní desku. Dětská kuchyňka je vyrobena z kvalitních plastových materiálů.

Obsahuje celkem 14 doplňků do kuchyně jako nádobí, hrnce, potraviny, slánka, pepřenka a mnoho dalších. Doplňky nabízejí dětem mnoho možností na hry. Dětská kuchyňka okouzlí každé malé dítě a děti se učí napodobovat dospělé během vaření. S kuchyňkou se pohodlně zahraje jedno i více dětí najednou, jejich společná hra rozšiřuje formu společenského chování a komunikace. Moderní barevná kombinace modré, tyrkysové a stříbrné z ní činí hvězdu mezi kuchyňkami. Kuchyňka je kvalitním francouzským produktem značky s dlouholetou tradicí ve výrobě dětských hraček.

Écoiffier splňuje nejvyšší evropské normy, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. S kuchyňkou a doplňky do kuchyňky Ecoiffier se děti zabaví velmi dlouho, protože nabízí široké spektrum her pro kuchtíky a kuchařky.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu49*29*67 cm
Celková výška67 cm
Rozměry balení80*60*53 cm
Celková délka49 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,205 kg
Barvastříbrná
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné